گروه دارویی برکت (سهامي عام) با بیش از 20 شرکت تابعه در سال 1389 بر اساس تحلیل و آینده نگاری صنعت دارویی ایران و با هدف پاسخگویی به نیازهای جامعه، تحت عنوان «شرکت فناوري‌هاي نوين دارويي تدبير» تاسیس گردید. این شرکت با نماد برکت در بازار دوم بورس پذیرش شده و امسال برخلاف سالهای پیش رشد بسیار شارپی داشته است. تحلیل تکنیکال این سهم نشان می دهد صف فروش سهم پایان رشد نیست و بزودی ...

نمودار زیر چارت تکنیکال برکت را در تایم فریم روزانه و مقیاس لگاریتمی نشان می دهد. با توجه به شمارش الیوتی این سهم در موج 3 خود قرار دارد که در چارت زیر بصورت قرمز رنگ لیبل گذاری شده است و هم اکنون در قوی ترین موج خود یعنی 3 از 3 خود قرار گرفته است که با لیبل آبی رنگ نمایش داده شده است. اگر فرض شود الگوی انگیزشی سهم بصورت پنج موجی است، صف فروش نماد، ریزموج 4 را تکمیل می کند و دوباره در مدار صعودی قرار گفته و ریزموج 5 می تواند تا محدوده 8000 تومان رشد کند. 

همانگونه که در چارت نشان داده شده است هدف 8000 تومان هدف موج 3 از 3 سهم است که با کانال در نظر گرفته شده همپوشانی دارد. جالب اینجاست که مویینگ اورج 9 روزه نیز حمایت بسیار خوبی برای سهم قلمداد می شود. بنظر می رسد پس از رسیدن به تارگت مذکور اصلاح خود را در قالب موج 4 (لیبل آبی رنگ) شروع کند و پس از پرکردن ظرف زمانی و قیمتی تارگت های بالای 12000 تومان بدست خواهد آمد.

این گزارش صرفا جنبه تحلیلی دارد و هیچگونه سیگنال خرید و یا فروش نمیباشد.(سلب مسئولیت).

 


1399/05/19 11:11
مهمان
هادی باقریان هادی باقریان
(تحلیلگر بنیادی)