تعرفه های کاربری

اشتراک های حقیقی

اشتراک های حقوقی

موارد موجود در بسته ویژه دیلی تحلیل :

* بررسی عملکرد و شایعات :

با توجه به حذف پیش بینی سود شرکت ها، اطلاعات عملکردی شرکت ها به صورت ماهانه از اهمیت بالایی برخوردار گردیده اند. اما تفسیر این گزارش ها کار نسبتا پیچیده ای بوده که برای تمامی سرمایه گذاران راحت نمی باشد. در بخش مذکور مهمترین شایعات پیرامون سهم های بازار سرمایه و همچنین اطلاعات بنیادی مهم شرکت ها اعم از تولید و فروش های ماهانه،3ماهه،6ماهه،9ماهه و سالانه به همراهان ارائه می گردد تا به اشراف نسبی در مورد سهم های موجود در بازار سرمایه برسند. بنابراین نیازی به بررسی تمامی گزارش ها نیست و کاربران می توانند به سرعت شرکتهایی با بهترین عملکرد را شناسایی نمایند.

* پیشنهاد خرید و فروش:

فعالان بازار سرمایه همواره تمایل دارند که به طور مشخص نظر کارشناسان و تحلیل گران خبره را در خصوص نمادهای مختلف بازار جویا شوند.مشاور سرمایه گذاری دیلی تحلیل با درک این نیاز، به صورت متناوب سهم های مختلفی از گروه های مختلف بازار به سرمایه گذاران برای خرید، فروش و نگهداری پیشنهاد می دهد که خوشبختانه ارائه این سیگنال ها توانسته بازدهی خوبی را برای سرمایه گذاران رقم زده و راهنمای مناسبی هم برای آنان در شرایط مختلف بازار باشد. بهره مندی از این بخش هم ویژه کاربران ویژه است.

سیگنال های مذکور از فیلتر تحلیل بنیادی و تحلیل تکنیکال با دقت نظر بالایی عبور کرده و خدمت همراهان گرامی ارائه می گردد. در این بخش به طور میانگین هر هفته 2 سهم پیشنهاد می شود. پیشنهادات خرید و فروش بر پایه مستندات ارائه شده به همراه سیگنال است و طبیعتا تصمیم گیری برای خرید یا فروش بر عهده شخص سرمایه گذار با در نظر داشتن سایر عوامل می باشد. این سیگنال ها همچنین از سه منظر بازه زمانی، ریسک سهم و اعتبار تحلیل درجه بندی شده اند و کاربران می توانند سیگنال متناسب با خصوصیات خود را انتخاب نمایند.

از آنجا که هیچ چیز در بازار سرمایه قطعی نبوده و ریسک عدم تحقق انتظارات همواره وجود داشته، دیلی تحلیل مسئولیتی درباره عدم تحقق پیش بینی ها نداشته و سرمایه گذاران می توانند با توجه به حد ضرر های تعیین شده ریسک خود را محدود نمایند.

لازم به ذکر است که سابقه سیگنال های خرید و فروش در سایت قابل مشاهده بوده و کاربران می توانند پیش از تهیه اشتراک از نتیجه عملکرد این سایت در گذشته آگاهی یابند.

لازم به ذکر است مسئولیت خرید و فروش سهم بر عهده سرمایه گذار محترم می باشد .

* مشاوره تلفنی با کارشناسان دیلی تحلیل:

مشترکین ویژه دیلی تحلیل می توانند در هر زمان با کارشناسان دیلی تحلیل از طریق تماس تلفنی در ارتباط بوده و نظر کارشناسان را در مورد سهام مورد نظر خود جویا شوند. بنابراین کاربران می توانند با پرداخت هزینه ای جزیی از مشاوره یک تیم خبره بهره مند شوند و آخرین اطلاعات و تحلیل ها را در مورد سهام مورد نظر و یا پورتفوی خود بدست آورند.

شماره تماس واحد مشاوره سرمایه گذاری دیلی تحلیل :

84076000

* SMS رایگان:

دسترسی فوری به اخبار و سیگنال ها ی خرید و فروش یکی از مهمترین نیازهای سرمایه گذاران می باشد چرا که در بازار سهام، خیلی زود فرصت ها از بین می رود. پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی مشاور سرمایه گذاری دیلی تحلیل به صورت روزانه پیامک های لحظه ای خبری و تحلیلی را در طول روز به ویژه در ساعت معاملات بازار برای کاربران ویژه ارسال می کند. همچنین سیگنال های پیشنهادی را نیز در قالب پیامک خدمت مخاطبان عرضه می گردد.

* تخفیف در کلاس های آموزشی:

بخش آموزش سایت مشاوره سرمایه گذاری دیلی تحلیل به تازگی تشکیل شده است. به نحوی که در سال اخیر توانسته است دوره های آموزشی متنوعی از جمله تحلیل بنیادی-تحلیل تکنیکال-فیلتر نویسی-آشنایی با بورس برگزار کند.

کاربران ویژه دیلی تحلیل می توانند همواره در کلیه کلاس های این مجموعه با تخفیف قابل توجه ثبت نام نمایند.