تعرفه های کاربری

اشتراک های حقیقی

موارد موجود در بسته ویژه دیلی تحلیل :

* بررسی عملکرد و شایعات :

با توجه به حذف پیش بینی سود شرکت ها، اطلاعات عملکردی شرکت ها به صورت ماهانه از اهمیت بالایی برخوردار گردیده اند. اما تفسیر این گزارش ها کار نسبتا پیچیده ای بوده که برای تمامی سرمایه گذاران راحت نمی باشد. در بخش مذکور مهمترین شایعات پیرامون سهم های بازار سرمایه و همچنین اطلاعات بنیادی مهم شرکت ها اعم از تولید و فروش های ماهانه،3ماهه،6ماهه،9ماهه و سالانه به همراهان ارائه می گردد تا به اشراف نسبی در مورد سهم های موجود در بازار سرمایه برسند. بنابراین نیازی به بررسی تمامی گزارش ها نیست و کاربران می توانند به سرعت شرکتهایی با بهترین عملکرد را شناسایی نمایند.

* مشاوره تلفنی با کارشناسان دیلی تحلیل:

مشترکین ویژه دیلی تحلیل می توانند در هر زمان با کارشناسان دیلی تحلیل از طریق تماس تلفنی در ارتباط بوده و نظر کارشناسان را در مورد سهام مورد نظر خود جویا شوند. بنابراین کاربران می توانند با پرداخت هزینه ای جزیی از مشاوره یک تیم خبره بهره مند شوند و آخرین اطلاعات و تحلیل ها را در مورد سهام مورد نظر و یا پورتفوی خود بدست آورند.

شماره تماس واحد مشاوره سرمایه گذاری دیلی تحلیل :

84076000

* SMS رایگان:

دسترسی فوری به اخبار و سیگنال ها ی خرید و فروش یکی از مهمترین نیازهای سرمایه گذاران می باشد چرا که در بازار سهام، خیلی زود فرصت ها از بین می رود. پایگاه اطلاع رسانی و تحلیلی مشاور سرمایه گذاری دیلی تحلیل به صورت روزانه پیامک های لحظه ای خبری و تحلیلی را در طول روز به ویژه در ساعت معاملات بازار برای کاربران ویژه ارسال می کند. همچنین سیگنال های پیشنهادی را نیز در قالب پیامک خدمت مخاطبان عرضه می گردد.

* تخفیف در کلاس های آموزشی:

بخش آموزش سایت مشاوره سرمایه گذاری دیلی تحلیل به تازگی تشکیل شده است. به نحوی که در سال اخیر توانسته است دوره های آموزشی متنوعی از جمله تحلیل بنیادی-تحلیل تکنیکال-فیلتر نویسی-آشنایی با بورس برگزار کند.

کاربران ویژه دیلی تحلیل می توانند همواره در کلیه کلاس های این مجموعه با تخفیف قابل توجه ثبت نام نمایند.